• Неодамнешно
  • -44 %
Оригиналниот GeekVape Авокадо 24 RDTA Резервоарот 4ml Капацитет со Дното Струење & Различни Струење Контрола Опции E-cig Vape Atomizer

Оригиналниот GeekVape Авокадо 24 RDTA Резервоарот 4ml Капацитет со Дното Струење & Различни Струење Контрола Опции E-cig

DEN 836.00
DEN 1493.28

Количина на стоки
Тековен


Geek Vape Авокадо 24 RDTA Резервоарот со Дното Струење - 4ml Geek Vape Авокадо 24 RDTA Резервоарот со Дното Струење е надградена верзија на Geekvape Авокадо РТС. Тоа е лесно да се лизгајте го избере за да ја прилагодите фитил или да се пополни дупката. Ќе уживате во совршениот вкус искуство со Авокадо 24 дното струење верзија. Спецификација :
Висина на резервоарот : 37mm
Капе совет висина : 10мм
Дијаметар : 24mm
Капацитет на резервоарот : 4.0 ml
Боја : Црна, Сребрена Карактеристики : Дното струење RDTA обезбедува подобар вкус Слајд дизајн, лесно да се фитил и да се пополни Керамички блок за еден калем Различни струење контрола опции Пакет Содржина 1 x Geek Vape авокадо 24 RDTA ( Дното Струење Верзија ) 1 x Замена стаклена цевка 1 x Резервни делови polybag 1 x Ален копче Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава. Цел Совети Geek Vape Авокадо не доаѓаат со течност, треба да го купите одделно.

Други карактеристики

Бренд Име:
GEEKVAPE
Број На Модел На:
Авокадо 24 RDTA
Компатибилен Модел:
510
Калеми Тип:
Заменливи
Тип:
GeekVape 24 RDTA Резервоарот Atomizer
боја:
Сребрена, Црна
Висина на резервоар:
37mm
Капе Совет Висина:
10мм
Дијаметар:
24mm
E-сок Капацитет:
4ml
Модел:
Електронските цигари
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Карактеристики:
со Дното Струење

Најдобри понуди