• Неодамнешно
  • -20 %
XFKM Ni80 Греење Жица Prebuilt серпентина Клептон Супер Juggernaut туѓо серпентина За Змијата Мини РТС RDA БАНКАТА Atomizer Резервоарот 50coils/ кутија

XFKM Ni80 Греење Жица Prebuilt серпентина Клептон Супер Juggernaut туѓо серпентина За Змијата Мини РТС RDA БАНКАТА Atomizer

DEN 432.00
DEN 539.52

Количина на стоки
Тековен


XFKM 50pcs Супер Туѓо Клептон Серпентина две основни спои клептон juggernaut Греење Жица Vape Отпор Premade Серпентина Prebuilt Серпентина

Други карактеристики

Компатибилен Модел:
RDA РТС Atomizer
Бренд Име:
XFKM
Тип На Објект:
Prebuilt Серпентина
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
клептон калеми

Најдобри понуди