• Неодамнешно
10pcs црни Алуминиумски ДА-220 23x16x20mm Heatsink НА 220 Топлина Мијалник Транзистори Радијатор TO220 Кулер за Ладење 23*16*20MM Со 2pin

10pcs црни Алуминиумски ДА-220 23x16x20mm Heatsink НА 220 Топлина Мијалник Транзистори Радијатор TO220 Кулер за Ладење

DEN 93.60

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
КЕНТАКИ ПОБЕДИ РОБОТ
Број На Модел На:
23x16x20mm
Test2:
2
is_customized:
Yes
Test1:
1
Test4:
4

Најдобри понуди