• Неодамнешно
STARPAD За Flasher 48V 12v електрични кола електрични кола прибор трговија на големо бесплатен превозот

STARPAD За Flasher 48V 12v електрични кола електрични кола прибор трговија на големо бесплатен превозот

DEN 432.00

Количина на стоки
Тековен

Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Или испратете уште една нова една за да ви. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Или изборот ЕМС или другите. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Уживајте во вашата шопинг. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. По двете тебе и мене потврди проблеми. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Ви благодарам многу. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Други карактеристики

Специјални Функции:
flasher
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди