• Неодамнешно
STARPAD За Електричен автомобил кошница велосипед кошница поддршка заградата жица електричен автомобил додатоци бесплатен превозот

STARPAD За Електричен автомобил кошница велосипед кошница поддршка заградата жица електричен автомобил додатоци бесплатен

DEN 1344.00

Количина на стоки
Тековен

Благодарам многу. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Ви благодарам многу. Уживајте во вашата шопинг. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. Или изборот ЕМС или другите. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Или испратете уште една нова една за да ви. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. По двете тебе и мене потврди проблеми. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Други карактеристики

Специјални Функции:
Стенд
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди