• Неодамнешно
  • -10 %
7/8 22mm Алуминиумски Мотор АТВ Dirt Handlebar Планината Push Копчето Рог Зрак Winker Пак Switch За Хонда, ЈАМАХА BMW ГШ

7/8 22mm Алуминиумски Мотор АТВ Dirt Handlebar Планината Push Копчето Рог Зрак Winker Пак Switch За Хонда, ЈАМАХА BMW

DEN 470.00
DEN 522.24

Количина на стоки
Тековен


Примена : погоден за Мотор Мотор АТВ Спорт Нечистотија Електричен Велосипед Interrupteur Мото, S cooters, или моторни.
Карактеристики : Универзална 7/8" handlebar дизајн, може да се вклопат за повеќето од мотоцикли Еден НА OFF Копчето, може да се користат за општите светла, хазард светлина, магла светлина, раководител светлината и штекер за мобилни уреди Еден автоматско враќање позиција копчето, може да се користи како рог, enginee моќ, започнете да го убие прекинувачи Водоотпорен рачка, одговара на сите временски услови.

Други карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
5.5cm
Специјални Функции:
Пак сигнал, ON-OFF, Притисни копче
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Тежина:
96g
Објектот Ширина:
2.9cm
Објектот Висина:
4cm
Бренд Име:
WEIXIANG
Име На Модел:
WX-166
Тип На Објект:
Мотоцикл Прекинувачи
одговара 1:
за Kawasaki Suzuki BMW Ducati
Се вклопат 2:
за Харли Плувка Хонда, Јамаха
Инсталирајте дијаметар:
22mm
Стандард оценка:
DC12V/10A
Application1:
Мотор АТВ Спорт Нечистотија јама електричен велосипед
Application2:
Електричен Велосипед Interrupteur Мото
должина на жица:
64cm
Функција:
рог, зрак,winker, сврти лево десно
боја:
Црна СРЕБРО.
Функција:
Водоотпорен рачка, одговара на сите временски услови

Најдобри понуди