• Неодамнешно
ТОПЛО-2 Компјутери IEC320 C14 Влезот Зелената Светилка Switch Моќ AC Штекер 250V

ТОПЛО-2 Компјутери IEC320 C14 Влезот Зелената Светилка Switch Моќ AC Штекер 250V

DEN 103.20

Количина на стоки
Тековен


Користете само со 250 V осигурач.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за costsof на делови за да биде заменет.3"(L*W*T)
Планината Големина : 4.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12monthfree одржување. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.79" (L*W)
Вкупно Контактот Големина : 5. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.IEC320 C14 Приклучок Тип, w Осигурач Носителот w Рокер Вклучите, се користи широко во лабораториска опрема, фитнес опрема, индустриска автоматизација, опрема, итн. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Други карактеристики

Стандард:
Други
Бренд Име:
Fasdga
Број на USB Порти:
Никој
Тип:
Електричниот Приклучок
Заземјување:
Изолирани Земјата
Места Број:
2
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Surge Protector:
Yes
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Број На Модел На:
CLCU-ЈАС
Примена:
Индустриски,Станбени / Општа Намена
Еден USB Max Излез:
Никој

Најдобри понуди