• Неодамнешно
  • -5 %
Висок Квалитет Родиум Позлатен P-004 НИ Машки Моќ Plug hifi НИ Конектор

Висок Квалитет Родиум Позлатен P-004 НИ Машки Моќ Plug hifi НИ Конектор

DEN 638.00
DEN 672.00

Количина на стоки
Тековен


Висок Квалитет Родиум Позлатен P004 НИ Машки Моќ Plug hifi НИ Конектор
Спецификации :
Напон Оценка : 15 A /125 V ~
Accommodates кабел : 7mm - 20mm
Materiel : месинг со Родиум-Обложено
P004 E : Димензии : 65 mm тело должина x 38mm дијаметар x 84mm целокупната должина
Пакет : 2x P-004

Други карактеристики

Стандард:
2 ПАРЧИЊА P-004
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Бренд Име:
audiocrast
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
P-004
WIFI:
No
Места Број:
1
Тип:
Електричниот Приклучок
Заштита Од Преоптоварување:
No
Боја:
слика шоу
обложено:
Родиум Позлатен
Accommodates кабел:
10мм - 18mmm
Пакет:
2Piece машки приклучок
Тип:
schuko машки приклучок
Школка Материјал:
Најлон/fiberglass пред тело
Модел:
P-004
Материјал:
Дувачкиот столбови

Најдобри понуди