• Неодамнешно
  • -50 %
ORICO Моќ во Дресот на ЕУ Plug Продолжување на Приклучок за Штекер Surge Protector ЕУ Моќ Лента со 5x2.4А-Супер USB Полнач Порти

ORICO Моќ во Дресот на ЕУ Plug Продолжување на Приклучок за Штекер Surge Protector ЕУ Моќ Лента со 5x2.4А-Супер USB Полнач

DEN 1920.00
DEN 3839.04

Количина на стоки
Тековен


1.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi , Web Money , Boleto и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. 2.Ali Express ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа .Откако вашата уплата е завршен , и ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО. 3.Наплата предизвикани со цел откажување , наплата договор или медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 4. Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно ,ние не поддршка за промена на адреса . 2. Бесплатен Превозот во повеќето земји од страна на Регистрирани Воздух Mail . 3. Сите парцели ќе се испрати во рок од 5 дена откако ќе се направи исплата за тоа .
1.Сите наши производи се 100% Оригинални и нови .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информации . 2.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен или netural повратни информации , ние ќе го реши проблемот за добро . 1.Нашите работно време : 09 : 00 часот наутро - 18 : 00 часот (GMT +8 ) од понеделник до петок. 2.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Trade Manager или E-mail.

Други карактеристики

Стандард:
Бела, Црна
Број на USB Порти:
5
Под контрола се Префрлите:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
1.5 м
Места Број:
8
Еден USB Max Излез:
5V 2.4 НА
Господар Префрлате:
Yes
Номинална Струја:
100-250V 50/60HZ
Синхрони Исправање Технологија:
Yes
Примена:
Станбени / За Општа Намена,Во Болница,Комерцијални
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Номинална моќност:
4000W (250V 16A)
Номинална Напон:
110-250V
Број На Модел На:
orico hpc
Surge Protector:
Yes
USB Вкупна Моќност:
5V8A 40W Max
Тип:
Продолжување На Контактот
Бренд Име:
Orico
Објектот:
usb напојување лента
Функција:
Surge Protector
Име:
Продолжување На Контактот
Приклучок Тип:
ЕУ plug само
боја:
Црно-Бело

Најдобри понуди