• Неодамнешно
  • -5 %
TES-1334A Дигитални Светлина Метар Лукс Тестер Illuminance Метар со Data Hold Функција Peak Hold функција

TES-1334A Дигитални Светлина Метар Лукс Тестер Illuminance Метар со Data Hold Функција Peak Hold функција

DEN 4560.00
DEN 4800.00

Количина на стоки
Тековен

Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, и Т/Т. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Спектрална Осетливост блиску до CIE фото слик Крива
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Cosine Аголна коригира
3. Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Дигитални Светлина Метар Лукс Тестер Illuminance Метар со Data Hold Функција Peak Hold функција TES-1334 A
Карактеристики На Производот :
1. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компанијата име не е на располагање и само за лични бизнис, пратката ќе биде мораше да се испорача со ЕМС САМО во Русија.Data Hold функција, Peak Hold функција за TES-1334 A
Спецификации :

1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Аналоген излез џек за снимање (TES-1332 A/TES-1334 A)
4. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO). Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Други карактеристики

Бренд Име:
Tes
Број На Модел На:
TES-1334A
is_customized:
N
Екранот:
3 1/2 цифра LCD
Резолуција:
0.01 Лукс(1330A,1334A) & 0.1 Лукс(1332A)
Мерење Го Оценувате:
Прибл. 2 пати/sec

Најдобри понуди