• Неодамнешно
  • -14 %
Бесплатен превозот нови% LA4445 SIP-12

Бесплатен превозот нови% LA4445 SIP-12

DEN 1275.00
DEN 1482.24

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
1
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
220V
Извор На Енергија:
AC

Најдобри понуди