• Неодамнешно
2AV54 2AV56 2AV63 СЕНЗОР, Нови и оригинални 2 парчиња/многу Бесплатен превозот

2AV54 2AV56 2AV63 СЕНЗОР, Нови и оригинални 2 парчиња/многу Бесплатен превозот

DEN 1238.40

Количина на стоки
Тековен


Важни Информации во врска со Интегрирано Коло Услови
1. Предмети испратени од Андерс се проверуваат за изглед, пакување, и стабилност.- Исто така можете да направите исплата на нашиот бизнис сметка, но повеќе пријави се бара да се плати. Софтвер или ажурирање на фирмверот како тоа би неважечка гаранцијата.
- Бидејќи сте го направиле плаќање успешно, можете да ни испратите Референтната или БЕЗ MTCN. Повеќето нарачки се испраќаат во рок од 2 дена по плаќање одобрување. Цени, спецификации, и достапност на сите предмети што се предмет на промена без претходна најава. Врз основа на предметот се враќа, сите вратени производи мора да бидат 100% комплетен. Неисправни предмети мора да се врати за да IC Делови Депо во рок од десет (10) работни дена од приемот на производот. Клиентот е одговорен за товар на трошоците поврзани со врати производи.
Превозот
- Имаме за цел да се процесира вашата цел ПОБРЗО.
- Се користи компоненти или квалитет на дефект.
Земјата Прибл.
- На пратки може да бидат испратени од страна на ПРОЗОРЦИ/Fed Ex/DHL/ТНТ директно до вашиот Изразуваат Сметка. Сите не-неисправни делови се предмет на 20-30% restocking надоместокот, утврден на дискреција на IC Делови Депо. Сликите се за повикување само.
Политика На Враќање
1. Ние не сме одговорни за типографски грешки.
Гаранцијата Не Вклучува :
1. Клиенти ги осигурува сите се вратат на производи за заштита од губење или оштетување, додека производот во прашање е во транзит. Точните спецификации треба да бидат добиени од datasheet.
Начин На Плаќање
- Ние прифати плаќања направени од страна на Зачувам, Western Union,или Телеграфска Трансфер.
- Ние не сме одговорни за изгубени, задоцнето, оштетени пакети или друг проблем се должи на превозот услуга. На интегрирани кола се гарантира за 60 дена. Техничка поддршка на производот на употребливост. Скршени, бидејќи на превозот. Сите Идентичен се сосема нови, врвни компоненти : апсолутно не се користени предмети или фалсификати.

Други карактеристики

боја:
2 парчиња 2AV54, 2 парчиња 2AV56, 2 парчиња 2AV63
Број На Модел На:
2av54

Најдобри понуди