• Неодамнешно
  • -23 %
Моќ Реле Средно MY4NJ LY2NJ MY2NJ MY4N-J AC напон 220V 24V DC 10A 8 Pin MY26_35

Моќ Реле Средно MY4NJ LY2NJ MY2NJ MY4N-J AC напон 220V 24V DC 10A 8 Pin MY26_35

DEN 57.00
DEN 74.40

Количина на стоки
Тековен


Спецификации :
Модел : LY2 NJ HH62 P / JQX-13 F / LY2 Со PTF08 A Штекер База
Серпентина напон : DC 24 V
Контакт Оценка : 10 A 240 V AC / 28 V DC
Тип : DPDT 8 Пина 2 NO 2 NF
Вкупната Големина (Приближно) : 27x20.5x35mm / 1 "x 0.8" x 1.4 "(L * W * H)
Answer : ___________________________ Note : 1 Компјутер РЕЛЕ но база не е вклучена

Други карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
Моќ Средно Реле
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
24V
Извор На Енергија:
DC

Најдобри понуди