• Неодамнешно
  • -29 %
300W 24V DC Бранеа Мотор Со Контролер во собата За Електричен Скутер Велосипед Појас Тркало Моторни Комплет Ebike Конверзија Комплет

300W 24V DC Бранеа Мотор Со Контролер во собата За Електричен Скутер Велосипед Појас Тркало Моторни Комплет Ebike Конверзија

DEN 4052.00
DEN 5707.20

Количина на стоки
Тековен

П : Боја Разлика& изгребани : A : сликите ги покажуваат во нашата продавница е да се преземат врз основа на вистинските производи .ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети и тоа е единствената причина на производот себе како дефект,штета,нешто што е продавачот е грешка,не купувачот е личен избор или неуспехот да се користи. Добредојдовте на Нашата Компанија да ја Посетите
И Набавки, Постои Побарувачка и Проблем, ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас.
П : Царински Давачки : А : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена .1 компјутери 24 V контролер
Производи Детали
1.

Други карактеристики

Бренд Име:
kun зраци
дизајн:
Бранеа
Тип На Мотор:
Висока-брзина Четка + Опрема Decelerating Мотор
Напон:
24V
Wattage:
201 - 300w
Тип На Мотор:
Висока-Брзина DC бранеа Мотор
моторни тркала:
535-5M Модел појас тркала
Напон:
24VDC
Излез:
300W
номинална брзина:
2750rpm
Номинална Струја:
17A
Применливи:
Електричен Скутер,Ebike,Виткање Велосипед,Мали E-Мото,машина,DIY
Модел:
LINGYING MY1016
Контролор:
24V Бранеа

Најдобри понуди