• Неодамнешно
24VDC300W Бранеа Моторни LINGYING MY1016 Електричен Скутер Електричен Велосипед Велосипед Мотор Комплет Со 24V Контролер 535-5M Појас

24VDC300W Бранеа Моторни LINGYING MY1016 Електричен Скутер Електричен Велосипед Велосипед Мотор Комплет Со 24V Контролер

DEN 1790.40

Количина на стоки
Тековен

Модел : LINGYING МОТОРНИ MY1016
2.со Појас : 535-5 M појас
8.Номинална Брзина : 2750 RPM
6.ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Со Развојот На Електричен Велосипед Индустрија и Луѓето Уживаат на Возење, Нашите Производи
и Нашите Услуги се Во Целиот Свет. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . 1pcs 535-5 M Појас
3.и ако производи се изгубат во испраќањето ,ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се направи целосна реконструкција или повторно испраќање на истата производи за да можете soonest . Клиренсот е Клиентот Давачки. П : Неисправни Производи/Малку Изгребани : A : Метални Делови и Мотори тежината е потежок ние ќе пакување и да се потрудиме. П : Боја Разлика& изгребани : A : сликите ги покажуваат во нашата продавница е да се преземат врз основа на вистинските производи .Од стави /W : 300 W
5.Применливи Контролор : 24 V250-350 W Четка Контролор (АКО ТРЕБА CONYROLLER МОЖЕ да се НАЈДЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА LK-03/LB27/YK31 C)
10. Покрај тоа,предмети вратени мора да биде во оригинална услови .

Други карактеристики

Бренд Име:
kun зраци
дизајн:
Бранеа
Тип На Мотор:
Висока-брзина Четка + Опрема Decelerating Мотор
Напон:
24V
Wattage:
201 - 300w
Тип На Мотор:
Висока-Брзина DC бранеа Мотор
моторни тркала:
535-5M Модел појас тркала
Напон:
24VDC
Излез:
300W
номинална брзина:
2750rpm
Номинална Струја:
17A
Применливи:
Електричен Скутер,Ebike,Виткање Велосипед,Мали E-Мото,машина,DIY
Модел:
LINGYING MY1016
Контролор:
24V Бранеа

Најдобри понуди