• Неодамнешно
Шупливи Случај Римски Црна Dial Мажите Сребро Џеб Види Механичка Рака Ликвидација Антички Војска Скелет Steampunk Види w/Синџир

Шупливи Случај Римски Црна Dial Мажите Сребро Џеб Види Механичка Рака Ликвидација Антички Војска Скелет Steampunk Види

DEN 552.00

Количина на стоки
Тековен


Компоненти Вклучени
1 x Види Џеб
1 x синџир
Спецификација :
Дисплеј : аналогни
Движење : механички (завршат)
Случај материјал : метал
Случај дијаметар(cm) : 4.
Повратни информации
Ние ќе остави позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот и да се остават позитивен фидбек за нас.
Се надевам дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг тука
ви благодариме
ким. ве молиме бидете советувани дека e-mail ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во рок од 24 часа (со Исклучок на Викенди и државни Празници)
Имаме за цел да одговори на пораки во рок од 24 часа и среќни да понуди производ помош и испорака на информации.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.3 см (приближно)
Синџир-боја : сребро на ѕвонење
Синџир должина(cm) : 34cm (приближно)
превозот :
1, ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
2,купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.Ние hightly цениме дека можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации .
Политика На Враќање :
1.
Шупливи Случај Римски Црна Dial Мажите Сребро Џеб Види Механичка Рака Ликвидација Антички Војска Скелет Steampunk Види w/Синџир
Главни Карактеристики
-100% сосема нов објект
-Висок квалитет метал случај
-Поп случај се отвори и внатре е класичен Златен тон уметнички 12 римски број се бира со видите преку опрема движење и црна dial
-Квалитетот јасно минерално стакло се користи на задната страна на случај
-Уникатен види преку дизајн. Ако сте имале доби објект и се чувствуваат задоволни со тоа,ве молиме оставете ни пет постигнати позитивни повратни информации.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.Ние ќе понудат помош за решавање на вашите проблеми што е можно побрзо. Може да се види на механичко движење на задната страна на случај
-Аналогни со три бели раце
-Отстранлив синџир со клип на крајот. Оставајќи негативни повратни информации не го реши проблемот,од друга страна,тоа може да креирате повеќе недоразбирање.5 cm
Случај дебелина(cm) 1.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку порака
.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Функција:
Нови
Стил:
Античкиот
Случај Материјал:
Легура
Рамки Материјал Тип:
Легура
Рамки Функција:
Стационарни
Број На Модел На:
TR244
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Dial Материјал Тип:
Пластични
Пол:
Мажи
Dial Екранот:
Аналогни
Движење:
Механичка Рака Правец
Бренд Име:
CAIFU
Dial Дијаметар:
0.045 m

Најдобри понуди