• Неодамнешно
  • -20 %
Бронза Бакар Spider Веб Дизајн Мали Димензии Топката Форма Џеб Види Жени Мажи Ѓердан Роденденски Подарок Часовник Reloj Де Bolsillo P65

Бронза Бакар Spider Веб Дизајн Мали Димензии Топката Форма Џеб Види Жени Мажи Ѓердан Роденденски Подарок Часовник Reloj

DEN 137.00
DEN 170.88

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики На Производот :
Дијаметар : Околу 2,5 cm
Дебелина : Околу 2,5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : За 80см
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Други карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Пол:
Унисекс
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Дијаметар:
0.025 m
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Функција:
ретро
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Број На Модел На:
P65
Случај Обликот:
Круг

Најдобри понуди