• Неодамнешно
  • -19 %
Кошмар Пред Божиќ Pendant Тиква Кралот Дедо Џек Сали Черепот Гроздобер Бронза Џеб Види Подароци за Љубителите на Децата

Кошмар Пред Божиќ Pendant Тиква Кралот Дедо Џек Сали Черепот Гроздобер Бронза Џеб Види Подароци за Љубителите на Децата

DEN 157.00
DEN 194.40

Количина на стоки
Тековен


цртан филм-види; montre; цртан филм види; relojes; relogio feminino; кварц-види; auto; автоматско; fashion; секојдневен; облека; Класичен; Божиќ Подарок; домот; современи
Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Движење : Кварц
Дијаметар : Прибл. 4.7 cm
Дебелина : Прибл.1.4 см
Вкупната Должина на Синџирот : Прибл. 80 см
Тежина : Околу. 50g
(2.54 см=1.00 инчи)
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Други карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Број На Модел На:
P1088
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Функција:
ретро
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Дијаметар:
0.047 m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Возрасна Група:
Возрасни, Младите, Децата
случај боја:
бронза
Лицето Боја:
Црна
Карактеристики:
12-Часовен Dial
Затворање:
Половина Хантер
Намената:
годишнина, роденден, божик, Нова Година Ева, Бокс Ден
Предмет:
Есен, Зима, Лето, На Пролет
Види Форма:
Круг

Најдобри понуди