• Неодамнешно
  • -18 %
Моден Сребро на Коњ Шупливи Кварц Џеб Види Синџир Pendant Ѓердан за Жени Мажи Подароци ЌЕ@17

Моден Сребро на Коњ Шупливи Кварц Џеб Види Синџир Pendant Ѓердан за Жени Мажи Подароци ЌЕ@17

DEN 128.00
DEN 155.52

Количина на стоки
Тековен

Моден Сребро на Коњ Шупливи Кварц Џеб Види Синџир Pendant Ѓердан за Жени Мажи Подароци ЌЕ@17 Опис : Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Материјал : Алуминиумски+Кварц
Dial Дијаметар : 47mm
Дебелина : 14mm
Боја : Како на сликите покажуваат
Пакетот Вклучува : 1 x Види Џеб

Други карактеристики

Движење:
Кварц
Пол:
Унисекс
Стил:
Античкиот
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Легура
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Легура
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Рамки Материјал Тип:
Легура
Рамки Функција:
Стационарни
Бренд Име:
luxfacigoo
Број На Модел На:
N/A
Функција:
фоб часовници
Dial Дијаметар:
47mm
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници

Најдобри понуди