• Неодамнешно
  • -15 %
2017 НОВА МОДА МАЖИ ЖЕНИ се Повлече Џез Првенство КАЧУЛКА 3D Качулка Суичери Pullovers Есен Тренерки Зима Лабава Тенка Hoody

2017 НОВА МОДА МАЖИ ЖЕНИ се Повлече Џез Првенство КАЧУЛКА 3D Качулка Суичери Pullovers Есен Тренерки Зима Лабава Тенка

DEN 856.00
DEN 1007.52

Количина на стоки
Тековен


пакетот вклучува : 1 дуксери !
1inch=2.54 см
ве молиме проверете ја големината на табелата пред да го купат !
ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : за да се Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Ова е Азија големина, е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, ве молиме проверете ја големината на табелата.
мажите и жените на сите да носат(Унисекс)
објекти исто како и слики
1 Добар фидбек е многу многу, многу важно за мене ! 1-2-3 Започнете сите лоши коментари,ве Молиме да Не ми даде лош повратни информации,ви Благодарам многу ! 2 Купувате објекти од онлајн продавница,понекогаш се предмети задоволство не е нормална работа,ве Молам оставете ме порака прво, јас може да ви вратат некои пари, или да испратите некои подароци,ве Молиме, немојте само да ми даде лош повратни информации ! Верувај ми ние може да го реши проблемот,ви Благодарам многу !
1 Драг пријател,можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/трансфер/webmoney трансфер/дебитни картички/westernunion/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк : 2 Сите предмети ќе бидат брод вашата Aliexpress адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса сите точни информации
1 Важно !Вашиот превозот адреса/post code/телефонски број мора да биде точно ! 2 e Packet (10-25days испорака) 3 Воздухопловната (20-60days испорака,различни земја различни времето за испорака) 4 ние можеме да брод од страна на EMS DHL ПРОЗОРЦИ Aramex премногу,но треба дополнителни превозот цена
1 Ако Облека Скршено,јас може да ви вратат сите пари 2 Ако добиете облека не се задоволни(не се вклопуваат/не сакам тоа),може да се испрати назад до мене,јас може да ви вратат парите или брод да ви правото големина повторно,но превозот цена треба купувачот да плати 3 Ако не се задоволни облека квалитет,ве молиме контактирајте ме првите 4 Ако пакет по 60days уште не е испорака,ќе ви вратат парите 5 Испрати назад предмети мора да рамките 7days од денот сте го добиле тоа што јас секогаш го направите мојот најдобар да понуди добра услуга на секој клиент ! 1 Било каков проблем,ве молам оставете ме порака првите 2 Сите E-mail ќе се одговори во 2days

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
lizhiyang
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Најдобри понуди