• Неодамнешно
  • -0 %
ТВ Шоу Шерлок јас Сум SHER Заклучен Моден Бренд Дуксери Жените 2018 Топла Руно Суичери Жените Пролет Зима Розова Raglan Качулка

ТВ Шоу Шерлок јас Сум SHER Заклучен Моден Бренд Дуксери Жените 2018 Топла Руно Суичери Жените Пролет Зима Розова Raglan

DEN 736.00
DEN 736.32

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук,Spandex
Стил:
Слатка
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Маскирани:
Yes
Тежина:
0.3kg
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери

Најдобри понуди