• Неодамнешно
  • -15 %
најновите Стилски Мажите Тенок Топло Маскирани Sweatshirt Патент Грб Јакна Outwear

најновите Стилски Мажите Тенок Топло Маскирани Sweatshirt Патент Грб Јакна Outwear

DEN 463.00
DEN 544.80

Количина на стоки
Тековен

100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : Пол : Човек. Деколте : V Деколте. Sleeve должина : Долги Ракави. Материјал : Памук,Полиестер. Декорација : Патент. Шаблон Тип : Цврсти . Боја : 2 бои да се избере Големина : M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL CN M=НАС/велика БРИТАНИЈА XS
ДОН L=НАС/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА S
ДОН XL=НАС/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА М
ДОН 2 XL=НАС/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА L
ДОН 3 XL=НАС/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА XL
ДОН 4 XL=НАС/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА 2 XL
MEASURMENT ЛИСТА Големина Рамо Градите Тело, Должина на Ракав Азија cm cm cm cm M 43 94 65 61 L 44 102 66 62 XL 46 110 67 63 2 XL 48 112 68 64 3 XL 50 114 69 65 4 XL 52 118 70 66
Answer : ___________________________ Note : Ознака Големина е Азија Големина, обично тоа е ПОМАЛ 1-2 големини од Западен Големина, ве Молиме да се споредат детали Мерки со твое пред да ја купите и се однесуваат на големината на табелата избере.Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара!
Пакетот вклучува : 1 x Мажите Маскирани

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
COCKCON
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
V Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува
Тип:
Тенок
Број На Модел На:
C5087-BL2XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Најдобри понуди