• Неодамнешно
  • -60 %
Markless S-3XL Зима Солидна Боја Суичери Мажите Долг Ракав Лабава Секојдневен Божиќ Дуксери Pullover Sudaderas Hombre WYA7417M

Markless S-3XL Зима Солидна Боја Суичери Мажите Долг Ракав Лабава Секојдневен Божиќ Дуксери Pullover Sudaderas Hombre

DEN 1609.00
DEN 4022.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Број На Модел На:
WYA7417M
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Лабава
Бренд Име:
Markless
Маскирани:
No
Сезоната:
Пролет, Есен
боја:
Бела,Сива,Црна
Големина:
S-3XL
Ткаенини:
Во 99% Полиестер, 1% spandex
Тип На Објект:
Суичери Мажи, Мажи Pullover
Стил:
Лабава, Неврзан
Мекост:
Мека

Најдобри понуди