• Неодамнешно
Работата на Маса Метал Менгеме Engraver Прицврстување Platen Рутер Тела CNC Дограма

Работата на Маса Метал Менгеме Engraver Прицврстување Platen Рутер Тела CNC Дограма

DEN 364.80

Количина на стоки
Тековен

Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени за Контакт Услуга
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа
Било каков проблем, ве молиме оставете порака за лесно контакт
Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса на alibaba е точно. Купувачот мора да ги преземе бесплатно на било трошоци предизвикани од царинење задоцнување.
Идеален за брзо држење лим или кола, за машина за работа, заварување, мувла, електронска опрема собранието, итн.
ДОМАШНА ИСПОРАКА Е ПОДДРЖАН ВО СЛЕДНИВЕ ЗЕМЈИ
EMS изразат испорака обично трае 7-15 работни дена во зависност од тоа во Која земја се доставени до. Купувачот мора да соработуваат со сопствени канцеларија за да се справи со дозвола прашање
В.
За време на стегање, лост се контролира со цел да се спречи влијание врз функционирањето поради страна удар.
cnc рутер тела Пакет се вклучени :
1 X Главната Единица
Купувачите Мора да се прочита
Тарифни & Царинење забелешка
А Продавачот е одговорноста е само продажба и превозот, за царинење прашање, ние не се во можност да ја преземе контролата
Б.196"
Материјал : Метал, Пластика, Гума Перница
cnc рутер тела Функција :
Страна Планината задржете надолу за да се префрлате менгеме, U-облик стегање бар.
Враќање :
Ние обезбедуваме 1 година гаранција.Работата на Маса Метал Менгеме Engraver Прицврстување Platen Рутер Тела CNC Дограма
cnc рутер тела Спецификација :
Бренд нови
Тип : Хоризонтална
Се Справи Со Се Отвора Агол : 60°
Бар Отвора Агол : 85°
Одржување Капацитет : 90 Kg/ 198 Lbs
Дупка Кол : 0.
Откако уплата ве молиме овозможи 48 часа за испраќање на нарачката.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката
Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. 3-5 работни дена за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации . Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. во Најголем дел од времето ќе пристигнат на време, но ако постојат непредвидени околности, ние сме во состојба да го контролираат, ве молиме да се разбере
За Изразат Испорака на производите
А во Зависност од промени во политиката на конкретна компанија, Па ние ќе го избере најмногу економски експрес испорака, по Случаен избор од страна на DHL/Федекс/ТНТ/UPS-от .

Други карактеристики

Бренд Име:
ВАЗАЛ
Број На Модел На:
Cnc Рутер Тела
Тип:
Хоризонталната
Се Справи Со Се Отвора Агол:
60
Бар Отвора Агол:
85
Одржување Капацитет:
90Kg/ 198Lbs
дупка кол:
0.5 cm/ 0.196
Материјал:
Метал, Пластика, Гума Перница

Најдобри понуди