• Неодамнешно
  • -18 %
80W 100W Висок Напон Ласерски Напојување CO2 Запечатени Ласерски Цевка Engraver Машина

80W 100W Висок Напон Ласерски Напојување CO2 Запечатени Ласерски Цевка Engraver Машина

DEN 7833.00
DEN 9552.00

Количина на стоки
Тековен


Сечење на тип има добра моќ стабилност и силна прилагодливост; додека sculpting тип има брз одговор брзина и добра гравирање ефект.
Купувачот е одговорен за трошоците за превозот. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Ве молиме наведете го вашето име, на аукција број, а причина за враќање во е-маил. Ние го задржуваме правото за продажба на статијата на другите ако нема плаќање е направен од 3 работни дена подоцна.
Ние ги преземе сите одговорноста за време на породувањето.
Спецификација :
Начин на плаќање :
Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено.
Враќање и надомест термини :
ве молиме проверете ги внимателно ако има било какви оштетувања пред да се регистрирате на товарен лист.
Лесна Контрола : Двете 0-5 V аналоген сигнал и PWM сигналот може да се контролираат ласерски моќ.
И ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштија негативни повратни информации. и старт и стоп на ласерски може да биде лесно да се контролира од страна на TTL ниво. И таму се заштита се префрлат на тест на надворешни вода, вентилација и др. Поради безбедносни причини, тоа не е дозволено која адреса се менува преку е-маил. Не постојат пратки на викенд и државни празници. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.
Снабдувањето со електрична Енергија е функција на отворено коло заштита : Под услов добро заштитно заземјување, напојување можат да работат во отворен коло услов за кратко време, што може да се избегне оштетување на ласерски напојување поради пука на ласерски цевка, а со тоа подобрување на животот на напојување.
Превозот Опис :
Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена.
Плаќањето мора да се примени во рок од 3 работни дена откако ќе заврши понудата.
Ние имаме професионална и техничка поддршка на групата за сите објектот продажба, и нашата техничка поддршка ќе бидат таму за да ви помогнат.80 W 100 W на Вода за Ладење Цевка Напојување CO2 Laser Гравирање Машина за Сечење
Опис :
Добра компатибилност : Тоа можат да бидат применливи за 80 W /100 W ласерски цевки од различни производители.
Клиенти купите со нас значи дека тие се читаат и знаат превозот пати и се однесуваат на политиката. Ако не го добиете вашиот објект, ние ќе ви вратат ПОЛН со пари или ќе ти ја испрати нов објект според вашето барање.
Ако Објектот е неисправен и не работи на пристигнување, ве молиме пријавете го објектот за да ни во рок од 7 дена од денот на приемот на неисправни производи, па ние може да издаде RMA(Враќање Стока во Промет број).

Други карактеристики

Број На Модел На:
Ласерски напојување
Бренд Име:
STCUT
is_customized:
Yes

Најдобри понуди