• Неодамнешно
  • -20 %
Луксузна Британски Индонезија Абонос+Чист Бакар Wearproof Столарски Машини Алатка 8INCH Завртка Сечење Мерач Марк Scraper Scribers

Луксузна Британски Индонезија Абонос+Чист Бакар Wearproof Столарски Машини Алатка 8INCH Завртка Сечење Мерач Марк Scraper

DEN 1344.00
DEN 1680.00

Количина на стоки
Тековен


Луксузна Индонезија Абонос+Чист Бакар Wearproof Столарски Машини Алатка 8 INCH 20 CM Завртка Сечење Мерач Марк Scraper Scribers
Wearproof Индонезија Абонос+Чист Бакар Wearproof Завртка Сечење Мерач Марк Scraper
1. DIY Столар Дрво Работи Завртка Сечење Мерач Марк Scraper
2. Индонезија Абонос+Чист Жолта Бакар За Да Носат-Доказ
3. 8 ИНЧЕН 200 MM Долго Со Двојно Страни И Три Ноктите
4. Луксузна Врвна Дрво Алатка На Британски Стил

Други карактеристики

Тип:
Thicknesser
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
HQTT
Тип:
Дрво Работи Завртка Сечење Мерач Марк Scraper
Материјал:
Индонезија Абонос+Чист Жолта Бакар
Големина:
8INCH 200MM
Употреба:
DIY Столарски Машини Алатка

Најдобри понуди