• Неодамнешно
  • -20 %
1PCS Creativel Прирачник Може да Настроената Нерѓосувачки Челик Калај Може да Настроената Мултифункционален Пиво Bottel Зафат Може да се Настроената Кујна Алатка

1PCS Creativel Прирачник Може да Настроената Нерѓосувачки Челик Калај Може да Настроената Мултифункционален Пиво Bottel

DEN 564.00
DEN 704.16

Количина на стоки
Тековен


Опис на производот : Ова Може да Настроената е направена од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржливи во употреба. Тоа ќе ви даде најдобра вредност за вашите пари.
Карактеристики :
- Ова настроената има екстра големо и мека вртење knob за лесно и лесно маневрирање
- Издржливи и тешки, удобно и практично
- Компактен дизајн и паметни го прави совршено се вклопуваат за вашиот кујнски фиоки и кабинети
- Направен од високо-квалитетен материјал, издржлив за да го користите

Други карактеристики

Тип:
Отварачки
Отварачки Тип:
може да отварачки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
ЦЕЛОСНА&WIN
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
T1214F0699D
боја:
Црна
Нето тежина:
185g
Материјал:
Нерѓосувачки Челик + PP

Најдобри понуди