• Неодамнешно
  • -5 %
Долче Започна Кафе Капсула 3Pcs/Многу Пластични Refillable Кафе Капсула 200 Пати Обновливи Компатибилен За Nescafe Долче Ентузијазам

Долче Започна Кафе Капсула 3Pcs/Многу Пластични Refillable Кафе Капсула 200 Пати Обновливи Компатибилен За Nescafe Долче

DEN 180.00
DEN 189.60

Количина на стоки
Тековен


Долче Започна Кафе Капсула 3 Pcs/Многу Пластични Refillable Кафе Капсула 200 Пати Обновливи Компатибилен За Nescafe Долче Започна Кафе Алатка
Опис :
Име : Еднократно Кафе Капсули
Големина : погледнете големината на табелата
Материјал : Храна одделение пластични PP + ' Рѓосувачки Челик 304 Карактеристики :
1.Совршен Подарок за Кафе Љубовници.
2.Погоден за сите Долче Започна Машина.
3.Еднократно, заштита на животната средина, заштеда, добра филтрирање ефект.
4.Пијалак на вашиот омилен кафе без каква било грешка во кодот или модификација е потребно.
5.Пониски трошоци, двојно вашиот вредност и да се зголеми вашиот личен избор.
6.Кожата лесно под вода,еднообразна и стабилна прецизност, лесна инсталација.
7.Капак со силиконски О-Прстен за сит се вклопуваат и пластични специјално дизајниран за да се спротивстави на високи температури.
8.Долговечноста и издржливи,направени од најдобар квалитет 18/8 нерѓосувачки челик микро мрежа на филтерот за да се обезбеди врвен квалитет на дизајн. Употреба Чекори :
1. Исполнет со кафе во прав
2. Притискање на кафе мелење лесно
3. Затворање на капсула капак цврсто
4. Ставање во кафе машина
5. Вклучување на кафе машина
Пакетот Вклучува :
3 x Обновливи Кафе капсула првенство
Забелешки :
1.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3 мм грешка,ви благодарам.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ве молиме да се разбере, ви благодариме!

Други карактеристики

Тип:
Colanders & Strainers
Број На Модел На:
AM1297
Бренд Име:
sunglory
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
dia5.2*H3.5cm
is_customized:
Yes
Шема:
Кафе Капсула
Употреба:
Refillable Кафе Капсула 200 Пати
КОЛИЧИНА:
3pcs/многу
Име:
Обновливи Компатибилен За Nescafe Долче Ентузијазам
Стил:
долче започна кафе капсула
Опис:
кафе филтер
Функција:
cofee алатка
Карактеристика 2:
кафе цедилка

Најдобри понуди