• Неодамнешно
2 парчиња! Нерѓосувачки Челик Сфера Заклучување Зачин Чај Топката зачини Жешко тенџере зачини филтер за Безбедност на не-токсични чај infuser diffuser

2 парчиња! Нерѓосувачки Челик Сфера Заклучување Зачин Чај Топката зачини Жешко тенџере зачини филтер за Безбедност на

DEN 368.64

Количина на стоки
Тековен


2 парчиња! Нерѓосувачки Челик Сфера Заклучување Зачин Чај Топката зачини Жешко тенџере зачини филтер за Безбедност на не-токсични чај infuser
Карактеристики :
100% нов и висок квалитет
Идеален за топла или ладна чај
Филтер за чај, кафе, топли саламура состојки и супа
Го користиме во котел, садови, чаши, итн
Лесно пијалак најмногу вкусна Чај
Здрав менгеме држи топката заедно и го задржува чај или зачини се обезбеди
Идеален forspices или лабава лист чај
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
Дијаметар : 4.5 cm
Должина : Околу 15 см
Боја : Сребрена
Пакетот вклучува
2 x Мрежа Чај Топката Infuser (не вклучувајќи чај)
Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас. Ве молиме кликнете на линкот наскоро.

Други карактеристики

Тип:
Colanders & Strainers
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
miao-1206
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Halojaju
Име:
чај цедилка
Големина:
4.5 CM дијаметар
Употреба:
Чај подготовка
боја:
Сребро.
Обликот:
Топката
Тип:
чај infuser
Број На Модел На:
производи за домаќинството
Синџир должина:
15cm
Тип На Производ:
чај diffuser
Функција:
чај infuser

Најдобри понуди