• Неодамнешно
  • -14 %
Нови Пристигнување Креативни Тестенини Готвење Алатка Pratical Врела Анти-Топлина Порцелански Нерѓосувачки Челик Цедилка Кошница со Бесење

Нови Пристигнување Креативни Тестенини Готвење Алатка Pratical Врела Анти-Топлина Порцелански Нерѓосувачки Челик Цедилка

DEN 268.00
DEN 311.52

Количина на стоки
Тековен

Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние само брод да се потврди цел адреси. Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.

Други карактеристики

Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ACRDDK
Број На Модел На:
12516
Тип:
Colanders & Strainers

Најдобри понуди