• Неодамнешно
  • -60 %
RSCHEF Моќен може да настроената Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик може да настроената

RSCHEF Моќен може да настроената Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик може да настроената

DEN 316.00
DEN 791.04

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Отварачки
Бренд Име:
RSCHEF
Број На Модел На:
nh81
Функција:
Порибено
Отварачки Тип:
може да отварачки
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди