• Неодамнешно
  • -10 %
ЗАДНИТЕ СИНЏИР ПРИЛАГОДУВАЧ ОСКА БЛОКОВИ ЗА KTM SX SX-F XC XC-F EXC EXC-F XC-W XCF-W 85 125 150 200 250 300 350 400 450 500 525 530

ЗАДНИТЕ СИНЏИР ПРИЛАГОДУВАЧ ОСКА БЛОКОВИ ЗА KTM SX SX-F XC XC-F EXC EXC-F XC-W XCF-W 85 125 150 200 250 300 350 400 450

DEN 864.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Тековен


11999 ЗА KTM
Лесен дизајн направен од палка 6061-T6 алуминиум Јасни, лесно да се види на вредноста марки за да се обезбеди соодветна тркала усогласување. Реверзибилна дизајн им овозможува на оска за да се продолжи без водење на вредноста завртки сите излез, зголемување на силата. Се продаваат во парови. 85 SX 03-14
125-450 SX/SX-F/XC/XC-F -12
125-300 EXC/EXC-F/XC-W/XCF-W 00-16
350-530 EXC/EXC-F/XC-W/XCF-W 00-16

Други карактеристики

Бренд Име:
JFG ТРКИ
Тип На Објект:
Синџир Поставува
Име На Модел:
B09131504
Објектот Должина:
5cm
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Дијаметар:
8.5cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
оска
боја:
Портокал

Најдобри понуди