• Неодамнешно
  • -5 %
Нечистотија Јама Велосипед главниот дел на задната суспензија за заштита на Синџирот на Лизгачот Задните главниот дел на задната суспензија се Покријат Синџир За?

Нечистотија Јама Велосипед главниот дел на задната суспензија за заштита на Синџирот на Лизгачот Задните главниот дел

DEN 310.00
DEN 326.40

Количина на стоки
Тековен


Нечистотија Јама Велосипед главниот дел на задната суспензија за заштита на Синџирот на Лизгачот Задните главниот дел на задната суспензија се Покријат Синџир Заштитник За БФБ Bosuer 110 125 140 150 160cc Нечистотија Јама велосипед бесплатен превозот

Други карактеристики

Објектот Должина:
20cm
Тип На Објект:
Variomat & Делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
qxmotorracing
Објектот Тежина:
0.15kg
Име На Модел:
Синџир Лизгачот -01

Најдобри понуди