• Неодамнешно
  • -5 %
ANJIALT Патување Термос Кафе Шише Кригла Мода Класичната Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колба Термички Првенство 280ml Thermoses

ANJIALT Патување Термос Кафе Шише Кригла Мода Класичната Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колба Термички

DEN 684.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Тековен

ANJIALT Патување Термос Кафе Шише Кригла Мода Класичната Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Колба Термички Првенство 280ml Thermoses
100% Сосема Нов , Прекрасен подарок за девојки
Функција
1.Оваа чаша течење-доказ дизајн, препорачливо е во торба.
2.Друг дел чаша со топла функција (околу 6-12hours), погоден за Деца , девојки
3.Термички ефект : 100°c,по 12hours ,може да се чуваат над 35°c во лето, а над 35°c по 6 часа, во зима
4.Обично нови првенства ќе има мала мирис ,ние ќе испрати чај топката во тоа да се отстрани мириса .
5.304 од нерѓосувачки челик, внатрешно,да се избегне на unhealthful хемиски супстанции кога го користите под висока температура.
6.Свежи, кратка ,здрави се нашите чаши посебна карактеристика различни со други чаши.
Информации за производот
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик+храна одделение pp+силика гел
Бруто Тежина(за) : 300g
Капацитет : 280ml Капацитет ќе имаат одреден лебдечки, ве молиме да се разбере
Бои : Шампањ злато, Луксузни црвена, Црна, Домот виолетова
Пакет Се Вклучени :
1 x Термос Шолја

Други карактеристики

Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Обликот:
Стомакот Првенство
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Шише Тип:
вакуум
Бренд Име:
ANJIALT
Број На Модел На:
симпатична термос шишиња
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
SGS
Применливи Луѓе:
Мажи
Термо Изведба:
12-24 часа
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
термос шишиња за жена:
280ml термо шолја кафе
termo првенство боја:
Црвена,Црна,

Најдобри понуди