• Неодамнешно
  • -28 %
304 од не ' рѓосувачки челик термос шишиња дома тенџере термос Вакуум Колби изолација литургија

304 од не ' рѓосувачки челик термос шишиња дома тенџере термос Вакуум Колби изолација литургија

DEN 1983.00
DEN 2754.24

Количина на стоки
Тековен


304 од не ' рѓосувачки челик термос шишиња дома тенџере термос Вакуум Колби изолација литургија

Други карактеристики

Капацитет:
1500ML, 2000ML
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Функција:
Еко-Пријателски
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Стомакот Првенство
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
боја:
Темно Сива
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба:
>24 часа
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB
Шише Тип:
вакуум
Број На Модел На:
12124

Најдобри понуди