• Неодамнешно
  • -15 %
Американски тип на нерѓосувачки челик дебел двоен слој метал првенство кригла пиење мини кола кригла

Американски тип на нерѓосувачки челик дебел двоен слој метал првенство кригла пиење мини кола кригла

DEN 286.00
DEN 336.00

Количина на стоки
Тековен


КАРАКТЕРИСТИКИ :
Американски тип на нерѓосувачки челик дебел двоен слој метал првенство кригла пиење мини кола кригла
ПЛАЌАЊЕ : 1. Alipay е прв метод на плаќање, ако треба и други начини на плаќање PLS контактирајте со нас. 2. Плаќањето треба да бидат средени во 5 дена или цел може да биде затворена. ПРЕВОЗОТ : 1. Овој објектот е БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот од страна на Пост Воздух Mail. 2. Тоа може да пристигне во повеќето адреса во 12-30 работни дена од Пост. За некои земји може до 30 работни дена. 3. Ние го прифаќаме Изразат која може да заврши испорака во 3-10 дена, како што се FEDEX, DHL, EMS, ТНТ, UPS-от, итн . ДРУГИ ПОЛИТИКИ : 1. Сите Предмети ќе биде потпишан помалку од 15 ДОЛАРИ на сметка. 2. Ние не сме одговорни за било обичај должност & увоз доход. 3. За проблеми со квалитетот на предмети, ве молиме контактирајте со нас за замена или рефундирање во рок од 15 дена по испорака. 4. Сериозни Купувачи Само!!! Pls проверете ги сите детали пред ставање на налози.

Други карактеристики

Капацитет:
80ml, 150ml
Drinkware Тип:
Чаши
Тип:
Кола Филџани
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Спецификација:
1
Додатоци:
Со Никој
Функција:
Еко-Пријателски
Стил:
Краток
Материјал:
Метал
Бренд Име:
KORAOU
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
17097
Обликот:
Круг

Најдобри понуди