• Неодамнешно
  • -38 %
Bodum Чај Кафе Двоен Ѕид Cafetiere Замена Стакло Застаклување Патување Чаши Bilayer Анти Scald Преносни Teacup Термос 350ML

Bodum Чај Кафе Двоен Ѕид Cafetiere Замена Стакло Застаклување Патување Чаши Bilayer Анти Scald Преносни Teacup Термос

DEN 625.00
DEN 1008.00

Количина на стоки
Тековен


Австралија Joco Дизајн Bodum со Двокреветни Застаклување Кафе Стакло Чаши Bilayer Анти Scald Преносни се Задржи Топло Teacup Thermostability 350 ML
[Капацитет] 350ml
[Материјал] Borosilicate зелено стакло+Храна одделение силика гел
[Издржи температура разлика] -30 ℃ 150 ℃
[Sope на примена]
За чај, зелен чај, црн чај, овошни сокови, пијалоци, млеко, кафе и други пиење, препорачаната дневна дома, хотели, чај куќи, клубови, кафе куќи или употреба (office use.
(Купите во големи количини, поддршка прилагодени модели.)
[Карактеристики]
1, Храна одделение силика гел база и капак,Безбедност и здравје
2,Здравје, заштита на животната средина, dustproof, топлина зачувување
3,Двојно застаклување дизајн,Изолација не е топла,Постои одреден ефект изолација
4,Чиста рака дува, целата е транспарентен и mellow(ве Молиме имајте во предвид : на дното дупка е процес, не е дефектен)
5,Висока borosilicate стакло може да издржи температура -30 ℃ 150 ℃
6,Силиконска маска и на дното за храна одделение
Безбедност тест извештај, ве молиме да бидат сигурни да се купи!

Други карактеристики

Капацитет:
350 мл
Бренд Име:
LOULONG
Спецификација:
1
Материјал:
Стакло
Додатоци:
Со Никој
Стил:
Креативните
Тип:
Чаши Чај
Број На Модел На:
BD+Силика
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Не Превртена
Drinkware Тип:
Чаши
Обликот:
Bodum Дизајн
Drinkware Тип:
Стакло

Најдобри понуди