• Неодамнешно
  • -25 %
Шише за вода Течење-доказ Со Јаже Drinkware Нераскинливо Шише за Вода BPA free Пластични 560ml/590ml шише за Вода

Шише за вода Течење-доказ Со Јаже Drinkware Нераскинливо Шише за Вода BPA free Пластични 560ml/590ml шише за Вода

DEN 144.00
DEN 192.00

Количина на стоки
Тековен


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби Ако Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.
Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
'

Други карактеристики

Капацитет:
560ml, 590ml
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Бренд Име:
YAS
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Отворено Активност:
Турнеја
Обликот:
Со Јаже
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Анти-корозија Слој:
Опремени
Број На Модел На:
Шише
Во Врела Вода:
Применливи
Стил:
Краток
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Пластични Тип:
PC
Шише Устата:
Круг
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.150kg (0.33lb.)
Пакет Големина:
22cm x 20cm x 15cm (8.66in x 7.87in x 5.91in)
Шише За Вода Тип:
Пластични Шише За Вода/Простор Првенство

Најдобри понуди