• Неодамнешно
[ Лета Орелот ]Квалитет Транспарентен Чадор Купола Форма Со Границата Види Преку Дами Мажи Големи Жолти

[ Лета Орелот ]Квалитет Транспарентен Чадор Купола Форма Со Границата Види Преку Дами Мажи Големи Жолти

DEN 1776.00

Количина на стоки
Тековен

ние сме фабрика!!!! Ние го правиме и на мало и на големо, добредојдовте на истрага!!!
Чешла превозот е понудена !
Толку повеќе ќе ви ги купите, поевтина цена ќе биде !!!
"Јасно Birdcage Дожд Чадор w/ Жолта Граница" На популарната 'Clifton' Birdcage чадор има проѕирен крошна и Жолта граница. Овој чадор прави совршен додаток за ветер дена и голем реквизит за свадби со јасно крошна одлуки за големи слики. Овие транспарентни чадори се сосема јасни и не се непознати visibilty. Јасно ПВЦ чадор дизајн е стилски, лесен и практичен. На Birdcage, исто така, има Лесен-Планирам патентиран систем кој им овозможува на birdcage чадор да се отвори без да стави рака во внатрешноста на чадор. Комплимент било облека со овие чадори или координираат со обоени граница на вашиот избор. Посетете ја нашата продавница за повеќе бои! КАРАКТЕРИСТИКИ Стилизирани Жолта Граница со појавување на функција во точка Проѕирен крошна 12 месец Рамка Guarentee Flex-ee-rib Технологија Лесно-Планирам тркач Флексибилни fibreglass ребра Црна рамка Дијаметар : 87 см Должина на : 92 см Бои : Јасно крошна со Жолта Граница
Висок Квалитет ,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница веб-страница : http : //www.aliexpress.com/store/617186

Други карактеристики

Тип:
Чадори
Шема:
Долго се справи со Чадор
Контрола:
Целосно автоматско
Панел Материјал:
сребрена облога
Функција:
Сите во 1
Големина:
L
Возрасна Група:
Возрасни лица
Отворено Активност:
Риболов
Број На Модел На:
чадор -08
Производот:
Sunshade
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди