• Неодамнешно
  • -16 %
Пластични Миленичиња Куче, Мачка Храна Контејнер За Складирање Сува Храна Фармацевт Кученце Куче Внесувач

Пластични Миленичиња Куче, Мачка Храна Контејнер За Складирање Сува Храна Фармацевт Кученце Куче Внесувач

DEN 198.00
DEN 236.16

Количина на стоки
Тековен

Опис : Храна сад со херметички фоки и печат токи задржи надвор влага, влажност,да ги задржи на храна, суво и свежо; Направени од Храна одделение за животната средина ПП материјал,нема загадување и нема мирис, повеќе безбедно и здравјето на луѓето; Проѕирен дизајн овозможува лесно следење на храна нивоа и мерење чаша со скалата, може лесно да се контролира на вашето куче 's апетит за Храна складирање шише усвојување на жлебот дизајн за лесно да се сфати кога го користите, исто така лесно да се чисти, совршен за затворен, отворено и патуваат Полесно се справи со облик дизајн го прави фрлаат на храна надвор полесно Храна за Миленичиња Сад е удобен, лесно да ги зачувате во вашиот travling автомобил, utilty соба или гаража Спецификации : Материјал : ПП Боја : Црвен/Жолта/Сино/Зелено Големина : 17x10x20.6cm(S) 17x10x27cm(L) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет Пакетот вклучува : 1 x Pc Куче Храна Складирање Контејнер '

Други карактеристики

Големина:
S, L
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Тип На Објект:
Храна За Складирање
Материјал:
Пластични
Применливи Раса Куче:
Универзална
јачина:
200g
Тип:
Кучиња

Најдобри понуди