• Неодамнешно
  • -15 %
3PCS Миленичиња Куче Отпад Перници за домашни Миленичиња Измет Фармацевт Кеси

3PCS Миленичиња Куче Отпад Перници за домашни Миленичиња Измет Фармацевт Кеси

DEN 200.00
DEN 235.20

Количина на стоки
Тековен

-27.29 /торба торба
1. Големината на домашно милениче бања четка
М : 3 ролни / пакетот ( 15 вреќи/ roll)
Имаме повеќе попуст на овој производ :

Други карактеристики

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Бренд Име:
PUGGA
Стил:
Класици
Fitable Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Автомобил Патување Додатоци
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Раса Куче:
Универзална
Тип:
Домашно милениче измет брак торба
Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Тип На Објект:
домашно милениче измет торба
боја:
пурпурна розова сино жолта
Големина:
M
оригиналниот:
Кина

Најдобри понуди