• Неодамнешно
  • -35 %
Новата Симпатична Куче Играчки Кутре Да Се Игра Squeaker Звук Кадифен Јагода Дизајн Црвено Розова Милениче Играчки Бесплатен Превозот

Новата Симпатична Куче Играчки Кутре Да Се Игра Squeaker Звук Кадифен Јагода Дизајн Црвено Розова Милениче Играчки Бесплатен

DEN 81.00
DEN 124.32

Количина на стоки
Тековен


Новата Симпатична Куче Играчки Кутре Да Се Игра Squeaker Звук Кадифен Јагода Дизајн Црвено Розова Милениче Играчки Бесплатен Превозот
Опис : Име : Јагода кадифен звук играчки Објект Материјал : Кадифен, PP памук пополнување Објект Боја : Црвена/Розова Точка Состојба : Нова Точка Димензии : должина 8.5 cm, ширина 7.5 cm, дебели 5.5 cm Пакетот вклучува : 1 x Милениче Играчки(и други додатоци не се вклучени)
Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Идеален подарок за вашите домашни миленици. Безбедно,не-токсични и прекрасна. Продлабочување на интеракција помеѓу вас и вашето домашно милениче.
Спецификација : Сите предмети се гарантира сосема нов. За контрола на квалитет цели,ние се проверуваат сите објекти еден по еден,ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ни ме, ви благодариме. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење на податоци,не може да биде мало упатство за грешка при мерење,но грешката не е премногу lar

Други карактеристики

Големина:
size
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Hoopet
Играчки Тип:
Квичат Играчки
Материјал:
Кадифен
Употреба:
Играчки
Шема:
Јагода
is_customized:
Yes
Преостанатиот Рок На Траење:
>6 месеци
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Погоден за:
Кучиња да се обучуваат, Куче Џвакање Играчки
Број На Модел На:
CS012550
боја:
Црвено/Розова
Функција:
Интерактивна Sequeaker Играчка, куче третира играчки
Пакетот Вклучува:
1 x Куче Играчки

Најдобри понуди