• Неодамнешно
  • -15 %
Гимнастик Миленичиња Куче Фонтани За Пиење Вода Капка Хранење Големи Пластични Мачка Играчка Храна Куче Задолжени За Хранење Телиња Теди Мачка Е За Пиење За Милен?

Гимнастик Миленичиња Куче Фонтани За Пиење Вода Капка Хранење Големи Пластични Мачка Играчка Храна Куче Задолжени За

DEN 184.00
DEN 216.00

Количина на стоки
Тековен

74 во
Висина : околу. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ви благодариме за вашето разбирање. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Мали протекување штекер за закуски и храна, да ги задржи вашето домашно милениче енергичен, љубопитни и умен.
Добра големина и волумен за ставање закуски и храна внатре.
Лесно да се справи, само ја отвори капа и да се стави храна внатре, завртка тоа и заклучи тоа, не е лесно да се пробие. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Спецификации :
Боја : Како на сликата прикажани
Материјал : ABS, Железо
Diamter : прибл.76 во
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
1 x Гимнастик Храна Мачка задолжени за хранење телиња
1.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Други карактеристики

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Тип На Објект:
Шишиња Со Вода
Применливи Раса Куче:
Универзална
Материјал:
ABS, Железо
јачина:
како се покаже
боја:
како слика се прикажани
diamter:
прибл. 95mm/3.74 во
Висина:
прибл. 7mm/2.76 во

Најдобри понуди