• Неодамнешно
Висок Quailty Повеќенаменски Синтетички PVA Елени Кожа Крпа Автомобил Чистење Избрише Крпа Садови Сува Вода Крпа Милениче Абсорбента Крпа

Висок Quailty Повеќенаменски Синтетички PVA Елени Кожа Крпа Автомобил Чистење Избрише Крпа Садови Сува Вода Крпа Милениче

DEN 190.56

Количина на стоки
Тековен

Висок Quailty Мулти-цел Синтетички PVA Елени Кожа Крпа Медиум Автомобил Чистење Избрише Крпа Кујнски Прибор Милениче Абсорбента Крпа Бренд име : Netfeature број на Модел : YA126 Производ Тежина : 100 G Големина : 43 * 33 CM Материјал : вештачки deerskin Боја : Случајно Овој производ користи PVA посебни антибактериски и антифунгални третман, мека lint-слободен прашина, има една фина структура, користењето на capillary феномен брзо ќе се извлече на површината на водата, и на тој начин има силна вшмукување сила Употреба : Може да се користи за капење, хемиско чистење, спортски, домашни миленици и high-end предмети за домаќинството 1. домашно милениче бања 2. доенчињата и малите деца 3. Г-ѓа се фаќа за коса користете 4. Носат службено патување 5. Сува автомобил

Други карактеристики

боја:
Сина, Зелена, Розова, Жолта, Виолетова
Спецификација:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
YA126
Производство:
Перење Подлога
Употреба:
Возило
Бренд Име:
Netfeature
Објектот Тежина:
100G
Материјал:
вештачки deerskin
describe1:
Домаќинство Мултифункционален брише
describe2:
косата со крпа
Describe3:
Убавината крпа
Describe4:
Кеш крпи
Describe5:
Мебел брише
боја:
Ramdomly
Големина:
43 * 33CM
Квантитет На Пакет:
1

Најдобри понуди