• Неодамнешно
  • -39 %
YC6-14,6 КОМПЈУТЕРИ/многу,500W,T=3000W, 60cm*100cm,Бесплатен превозот,добра за топло ѕид,CE,ROHS,Инфрацрвен печка,јаглерод кристал грејач panel

YC6-14,6 КОМПЈУТЕРИ/многу,500W,T=3000W, 60cm*100cm,Бесплатен превозот,добра за топло ѕид,CE,ROHS,Инфрацрвен печка,јаглерод

DEN 24829.00
DEN 40704.00

Количина на стоки
Тековен

Инсталирање на трошоците(искусни податоци)
Во нормални соба топлина зачувување,во Кина,се 100 квадратни метри на пример,ѕиден греење панел метри,подно греење панел метри
3.Моќ , 500w по панел, totall моќ е 500*6=3000w
15.2 кг/pc
Инсталација
Ѕидот Монтирани, Самостојна
Функција
Интелигентни Прилагодливи Thermosta Overheat Protection
Б. Јаглерод Кристал Грејач adevantage
16. Колку ти треба за вашата соба?
D. месечно) >$320 >$240 >$240 Ниска Потрошувачка на Енергија потрошувачка на електрична Високи електрични потрошувачката на Големи количина на топла вода и тешки фира Висока електрична потрошувачка Греење Флексибилност Лесен и флексибилен стане топло брзо Брзо да стане топло и добра флексибилност Сиромашните флексибилни Полека затоплување Декорација Флексибилност Декоративни ,различни и персоналните Делови на цевководи се изложени и во естетска Област-окупаторската и убавина-погодени го окупира просторот Comfortability Здрава,homothermic и влажна удобно Главата топло додека foots ладни суви и nolsy Воздухот сув Воздух сува Електрични Конверзија го Оценувате 98% 60%-85% 60%-70% 50%-60% Здрава далеку инфрацрвени е здрава за луѓето Лесно да се добие во воздух-состојба diease внатрешна сув воздух е штетна за луѓето'respiratory тракт Опасни масло на Животната средина Не - загадувањето,не постои materails штетни Воздух загадувањето,опрема за бучава во животната средина загадување Enviromentall
y пријателски
В.Потрошувачка на енергија
Energu заштеда на производот,ниска потрошувачка на енергија, бидејќи на високи електрични конвертирање го оценувате
7.Удобно
Никаква бучава,никакви сув воздух,и далеку инфрацрвена и блескава е добро за човечкото тело
10.Термичка ефикасност : 98%
13. Пакување државата
Пакетот Вклучува :
1,грејач панел 6 КОМПЈУТЕРИ
2.
17, Производ параметри
Големина
600 X1000 X15mm
Номинална напон
110v/220v/230v
Моќност
500w
Рамка
Алу рамка
Фреквенција
50 HZ
Сертификација
Ce, Ro HS
Работен век
>100,000 часа
Прегреат заштита
имаат
Електрични конверзија го оценувате
98%
Греење на елемент
јаглерод кристално
Инфрацрвен печка тип
електричен
Течење на струја
подолу 0. ја Инсталирате на пример
Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме
. завртка и вметнете 24 КОМПЈУТЕРИ,
3.

Други карактеристики

боја:
Поддршка AC220, Поддршка AC110
Бренд Име:
PBIBAY
Употреба:
Спална Соба,Дневна Соба
сертификација:
RoHS,CE
моќност:
Електричен Грејач Тип:
Инфрацрвен Печка
Област Загрева:
Функција:
Прилагодливи Термостат
Број на Брзина Settings:
>Fifth gear
Инсталација:
Плафон,Ѕид Монтирани
Примена:
Број На Модел На:
YC6
Инфрацрвен Печка Тип:
јаглерод кристал грејач panel
греење на елемент:
јаглерод кристално

Најдобри понуди