• Неодамнешно
Десктоп Tripod Клип Менгеме Виткање Караоке Микрофон Стојат Микрофон Носителот На Планината Заградата За E945 Пее Компјутер Студио За Снимање Лаптоп

Десктоп Tripod Клип Менгеме Виткање Караоке Микрофон Стојат Микрофон Носителот На Планината Заградата За E945 Пее Компјутер

DEN 239.04

Количина на стоки
Тековен

Вашите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1-2 работен ден. Тие мора да се врати со оригиналниот пакет за наплата или размена.Можеме да го прифатиме Alipay. 140 g Боја : Хром & Црна
Пакет содржи : 1 x Десктоп Tripod Виткање Микрофон Носителот Микрофонот Не е Вклучуваат Плаќање&Пратката&Политика 1. Ве молиме потврдете го вашиот царинските давачки пред да купите. Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни даде позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас.Ние можеме да брод вашата нарачка само за вашиот потврден Ali Express адреса и вашиот мобилен телефон . Повратни информации 1.Ние ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем во добар бизнис начин.Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена (сабота & недела се исклучени. Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем или да ни испратите некои слики за потврда. Вашата адреса и целосно име и презиме или на вашиот мобилен телефон на Ali Express мора да одговара на вашиот превозот адреса . Ние не може да се примаат пакетите ако купувачот се врати себеси, според адресата на превозот пакет. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Ако се чувствуваат разочарани со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по приемот на испорака. Ако има нешто што јас можам да ви помогне со тоа, не двоумете се да ми каже. Драги Пријатели, ви Благодариме за вашата поддршка за нашата продавница. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да се одговорни за последиците. Ако не ја прифатите мојата политика , ве молиме да не купи 6.Вашиот подобро коментари ќе бидат поттик за нас да се понуди поквалитетна и подобра услуга во иднина. Или неплатена спорот ќе биде поднесена за затворање на аукцијата.Нашите предмети дојде со Една година гаранција. Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Високи перформанси микрофон tripod застане, за outstandingly јасно и природни гласовни репродукција Идеален за гласовни снимки, Live Messenger, онлајн игри сесии, разговори, Skype и глас контролирани апликации За сите круг употреба : Рачен микрофон дизајн со вклучени стабилна tripod го прави погоден за двата рачни и handsfree апликации Стабилна маса стојат tripod дека микрофон клип погодна за речиси сите микрофони Removeable микрофон клип за двете 3/8" и 5/8" монтажа на друга опрема (coversion буш во клип) Клип Тело : Пластичен Клип Вртливата точка : Целосна 180 степени Tripod Изградба : Хром позлатен лим нозе, со трајни пластичен зглоб точка Мек зафат/не се лизга пластични нозе Тежина : Околу.

Други карактеристики

Бренд Име:
XINGYI ЅВЕЗДА
боја:
Црна
Број На Модел На:
Десктоп Tripod Виткање Микрофон Носителот Мајк Менгеме Microfone Suporte
боја:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Употреба:
Компјутер , Студио Микрофон , Емитување , Пеење , Зборување И Сл.

Најдобри понуди