• Неодамнешно
  • -10 %
Универзална Метал Сребро Студио За Снимање Микрофон Носителот Шок Планината Стојат Кондензаторот Микрофон Менгеме Клип Емитува Shockmount Мајк

Универзална Метал Сребро Студио За Снимање Микрофон Носителот Шок Планината Стојат Кондензаторот Микрофон Менгеме Клип

DEN 474.00
DEN 527.04

Количина на стоки
Тековен

Ние можеме да брод вашата нарачка само за вашиот потврден Ali Express адреса и вашиот мобилен телефон . Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем или да ни испратите некои слики за потврда. Повратни информации 1. Или неплатена спорот ќе биде поднесена за затворање на аукцијата.Ако се чувствуваат разочарани со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по приемот на испорака.Ако не сте задоволни со нив, ве молиме контактирајте со нас, прво преку постави Прашање или преку Контактирајте со Продавачот. Вашата адреса и целосно име и презиме или на вашиот мобилен телефон на Ali Express мора да одговара на вашиот превозот адреса . Тие мора да се врати со оригиналниот пакет за наплата или размена. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање. Плаќање&Пратката&Политика 1.Можеме да го прифатиме Alipay.ЗАБЕЛЕШКА : за Плаќање треба да бидат испратени во рок од 7 дена од денот на аукција затворање.Вашиот подобро коментари ќе бидат поттик за нас да се понуди поквалитетна и подобра услуга во иднина.Ве молиме контактирајте со нас прво, пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален или негативен фидбек. Ние не може да се примаат пакетите ако купувачот се врати себеси, според адресата на превозот пакет.Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена (сабота & недела се исклучени.Ние ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем во добар бизнис начин. Ако не ја прифатите мојата политика , ве молиме да не купи 6. Ние нема да ги реши таков случај и купувачот треба да се одговорни за последиците. Ако ми даде погрешна порака , мора да ги сноси сите загуби.Ве молиме бидете советувани дека меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и вашата локална пост услуга. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со платежните процедури. Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Вашите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1-2 работен ден.Нашите предмети дојде со Една година гаранција. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство. Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни даде позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас.

Други карактеристики

Број На Модел На:
Метал Студио За Снимање Микрофон Шок Планината
Бренд Име:
XINGYI ЅВЕЗДА
боја:
Сребро.
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Употреба:
Компјутер , Студио Микрофон , Емитување , Пеење , Зборување И Сл.
Гаранција:
5-Годишна Гаранција
Материјал:
Метал
Одговара За Микрофон Дијаметар Кои Се Движат:
44mm ~48mm

Најдобри понуди