• Неодамнешно
  • -10 %
Метал Shockmount Компјутер Микрофон Шок Планината Носителот Суспензија Кондензаторот Микрофон Spider Стегач За Студио За Снимање Десктоп Стојат

Метал Shockmount Компјутер Микрофон Шок Планината Носителот Суспензија Кондензаторот Микрофон Spider Стегач За Студио

DEN 451.00
DEN 501.12

Количина на стоки
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : за Плаќање треба да бидат испратени во рок од 7 дена од денот на аукција затворање.Ние можеме да брод вашата нарачка само за вашиот потврден Ali Express адреса и вашиот мобилен телефон . Потоа да се добие уникатен адреса за враќање. Или неплатена спорот ќе биде поднесена за затворање на аукцијата.8 cm Боја : Црна Пакет : 1 x Шок Планината Стојат Носителот Микрофон Не Вклучуваат Забелешка : микрофонот шок планината само се вклопува микрофон дијаметар кои се движат од 43mm ~50mm. Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ако има нешто што јас можам да ви помогне со тоа, не двоумете се да ми каже. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство. Вашите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1-2 работен ден. Ние не може да се примаат пакетите ако купувачот се врати себеси, според адресата на превозот пакет.Ние ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем во добар бизнис начин. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со платежните процедури.Ве молиме бидете советувани дека меѓународната испорака многу зависи од вашата локална царина и вашата локална пост услуга.Вашиот подобро коментари ќе бидат поттик за нас да се понуди поквалитетна и подобра услуга во иднина. Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем или да ни испратите некои слики за потврда.Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена (сабота & недела се исклучени. Ве молиме потврдете го вашиот царинските давачки пред да купите. Плаќање&Пратката&Политика 1.Ве молиме контактирајте со нас прво, пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален или негативен фидбек. Вашата адреса и целосно име и презиме или на вашиот мобилен телефон на Ali Express мора да одговара на вашиот превозот адреса .
Карактеристики : Цврсти и издржливи Стабилна, Тешки, и Прифатлива Професионално студио шок планината за да поддржи големи дијафрагмата кондензаторот микрофони Идеален за радио емитување студио, глас преку услуги и audio recording studios Спецификации : Материјал : Метал Големина : 120 x 110 x 80 mm Шок Планината Дијаметар : 4.

Други карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
XINGYI ЅВЕЗДА
Број На Модел На:
Метал Шок Планината Поп Филтер Држач Менгеме Microfone Микрофон Стојат
Боја на Шок Планината Суспензија:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Користење на Снимач на Шок Планината:
Компјутер , Студио Микрофон , Емитување , Пеење , Зборување И Сл.
Гаранција на Spider Шок Планината:
5-Годишна Гаранција
Материјал:
Метал
Големина на Универзална Шок Планината:
120 x 110 x 80 mm
Одговара За Микрофон Дијаметар Кои Се Движат:
44mm ~ 48mm

Најдобри понуди