• Неодамнешно
Универзална DVD далечински управувач УПОТРЕБА ЗА SAMSUNG RC3000 RC3050 RC3229 РК-LED100 РК-LEM100 РК-MA101 ВИСТИНСКИ RIVERA RNERA ROBUSTE КРАЛСКАТА

Универзална DVD далечински управувач УПОТРЕБА ЗА SAMSUNG RC3000 RC3050 RC3229 РК-LED100 РК-LEM100 РК-MA101 ВИСТИНСКИ

DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


универзална dvd далечински големина : 15.8*4.6*2cm n/g : 48g пакет листа далечински управувач 1 парче (Превозот ограничувања, без батерија. користете 2*AAA батерија) прирачник(англиски на руски и арапски) 1piece
Здраво, ова е универзален далечински управувач, може да го замени следните слика опис на секој еден далечински управувач, ако тогаш може да се најде на сликата подолу за да го најдете вашиот далечински управувач, алал да му е, мојот далечинскиот управувач може да се користи На dvd.

Други карактеристики

Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Бренд Име:
hononjo
Употреба:
Аудио / Видео Играчи
Пакет:
No
Број На Модел На:
2500IN 1
Фреквенција:
ir

Најдобри понуди