• Неодамнешно
  • -15 %
Универзална Микрофон Микрофон Стојат Додаток Пластична Стега Клип Носителот На Планината Црна

Универзална Микрофон Микрофон Стојат Додаток Пластична Стега Клип Носителот На Планината Црна

DEN 73.00
DEN 85.44

Количина на стоки
Тековен


Флексибилни Микрофон Микрофон Стојат Додаток Пластична Стега Клип Носителот На Планината Црна
Пакет содржи : 1 x pc микрофон клип стојат
Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна Продажба на стоки само клип, микрофон не припаѓаат на продажбата на стоки Пеперутка пролет клип дизајн Трајни изградба за долг живот Одговара на сите стандардна големина микрофони се Отвора за 5cm/1.97" дијаметар Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Други карактеристики

Број На Модел На:
270B3T1252
Бренд Име:
ALITER
боја:
Црна
Материјал:
Пластични
Количина:
1pc

Најдобри понуди